Bitite.lv - siltumnicas, lapenes, darza majas
Sākums Siltumnīcas Polikarbonāta siltumnīcas Lapenes Dārza mājas Pirtis Noteikumi Kontakti

Siltumnīcas apraksts

Siltumnīcas BITĪTE ir Latvijā ražotas koka siltumnīcas. Tās izgatavotas izmantojot pieredzējušu dārzkopju padomus un ieteikumus. Siltumnīcas ir ērtas, praktiskas gan uzstādīšanā, gan ekspluatācijā un to cena ir salīdzinoši neliela.

Siltumnīca

Siltumnīcas izmēri

Siltumnīcas platums ir 2,2 metri un pieejami pieci garuma izmēri: 2metri , 4 metri, 6metri, 8 metri un 10metri. Siltumnīcas platums ļauj stādīšanu plānot divās dobēs gar siltumnīcas malām, pa vidu atstājot vietu taciņai.

Siltumnīcas vienā galā ir durvis, bet otrā atverama vēdināšanas lūka. Siltumnīcas augstums korē ir 2,2 metri, savukārt sānu malu augstums 1,55 metri. Šeit ērti jutīsies pat augstās tomātu šķirnes.

Siltumnīcas karkass Ekrānšāviņš no TV3 seriāla "Viņas melo labāk"

Siltumnīcas karkass

Karkass izgatavots no kalibrēta skuju koka, kurš apstrādāts ar antiseptisku līdzekli ar augstspiediena metodi (aizsardzībai pret puvi, trupi un zilēšanu). Šādi apstrādātu kokmateriālu kalpošanas laiks ir vismaz 15 gadi. Siltumnīcas pamatnei tiek izmantots koks ar šķērsgriezumu 50x50 mm, savukārt balstiem un spārēm 50x25 mm.

Speciāli projektētie stiprinājumi izgatavoti no cinkota tērauda, kas labi atstaro saules gaismu un nekarst, tādejādi nebojājot koka konstrukcijas un plēvi. Stiprinājumu konstrukcija nodrošina maksimālu siltumnīcas karkasa stabilitāti.

Siltumnīcas pārklāšanai tiek izmantota UV stabilizēta siltumnīcu plēve 6 metru platumā. Siltumnīcas projektētā sniega slodze ir 25-30 kg uz m2.

Siltumnīca Bitīte Ekrānšāviņš no TV3 seriāla "Viņas melo labāk"

Siltumnīcas uzstādīšana

Siltumnīcai nav nepieciešami speciāli sagatavoti pamati. Lai paildzinātu siltumnīcas karkasa kalpošanas laiku Jūs varat siltumnīcas konstrukciju novietot uz ķieģeļiem, betona plāksnēm vai koka brusiņām.

Aizsardzībai pret vēju, iesakām siltumnīcu pieenkurot pie zemes. To iespējams izdarīt iedzenot zemē koka mietiņus pie kuriem karkass tiek pieskrūvēts.

Siltumnīcas karkasa komplektā ietilpst visi nepieciešamiem elementi: koka sagataves, skrūves, tapas, leņķi, savienojumi, eņģītes, kā arī detalizēta uzstādīšanas pamācība.

Plēves siltumnīcas


Siltumnīcas uzstādīšana aizņem vidēji 3-4 stundas un neprasa īpašas tehniskas iemaņas. Nepieciešamie instrumenti - skrūvgriezis un āmurs. Ja izvēlēsieties plēvi stiprināt ar mūsu piedāvāto lenti, papildus Jums būs nepieciešams skavotājs. Skavotājs nopērkams saimniecības preču veikalos.

Transportēšana

Siltumnīcas ir sagatavotas transportēšanai, un garākais iepakojums nepārsniedz 2,1 metru, līdz ar to to iespējams ievietot praktiski jebkuras vieglas automašīnas salonā, atlaižot aizmugurējo sēdekli.

Rezervēt siltumnīcu

>> Papildaprīkojums