Bitite.lv - siltumnicas, lapenes, darza majas
Sākums Siltumnīcas Polikarbonāta siltumnīcas Lapenes Dārza mājas Pirtis Noteikumi Kontakti

Polikarbonāta siltumnīcas

Atsaucoties uz Jūsu vēlmēm, esam izstrādājuši koka siltumnīcas karkasu, kas īpaši piemērots polikarbonātam. Tam ir izturīga konstrukcija un izmēri piemēroti standarta polikarbonāta loksnēm.

Polikarbonāta siltumnīca

Siltumnīcas izmēri

Siltumnīcas platums ir 2,15 metri un pieejami četri garuma izmēri: 2,15 metri , 4,25 metri, 6,35 metri, 8,45 metri. Siltumnīcas platums ļauj stādīšanu plānot divās dobēs gar siltumnīcas malām, pa vidu atstājot vietu taciņai.

Siltumnīcas vienā galā ir durvis, bet otrā atverama vēdināšanas lūka. Siltumnīcas augstums korē ir 2,15 metri, savukārt sānu malu augstums 1,55 metri.

Polikarbonāta siltumnīcas karkass

Siltumnīcas karkass

Karkass izgatavots no kalibrēta skuju koka, kurš apstrādāts ar antiseptisku līdzekli ar augstspiediena metodi (aizsardzībai pret puvi, trupi un zilēšanu). Šādi apstrādātu kokmateriālu kalpošanas laiks ir vismaz 15 gadi. Polikarbonāta siltumnīcas karkasam tiek izmantots koks ar izmēru 50x50 mm.

Koka savienošanai tiek izmantoti galdniecības tapveida savienojumi, kas konstrukcijai piešķir papildus stiprību.

polikarbonāta siltumnīcas jumts

Siltumnīcas uzstādīšana

Siltumnīcai nav nepieciešami speciāli sagatavoti pamati. Lai paildzinātu siltumnīcas karkasa kalpošanas laiku Jūs varat siltumnīcas konstrukciju novietot uz ķieģeļiem, betona plāksnēm vai koka brusiņām.

Aizsardzībai pret vēju, iesakām siltumnīcu pieenkurot pie zemes. To iespējams izdarīt iedzenot zemē koka mietiņus pie kuriem karkass tiek pieskrūvēts.

Siltumnīcas karkasa komplektā ietilpst visa nepieciešamā furnitūra, kā arī detalizēta uzstādīšanas pamācība.


Siltumnīcas uzstādīšana atgādina spēli ar bērnu konstruktoru un neprasa īpašas tehniskas iemaņas. Nepieciešamie instrumenti - skrūvgriezis un āmurs.
Pasūtīt siltumnīcu