Bitite.lv - siltumnicas, lapenes, darza majas
Sākums Siltumnīcas Polikarbonāta siltumnīcas Lapenes Dārza mājas Pirtis Noteikumi Kontakti

Gatavas koka pirtis

Kas var būt labāks par nopēršanos pirtiņā pēc drēgnas rudenīgas dienas? Pasēdēt atpūtas telpā, iemalkot tēju vai uzrīkot nelielas svinības.

Pirtis

Pirts projekts

Pirts projekts veidots uz bitītes dārza mājiņas bāzes, atdalot pērtuvi ar starpsienu. Pirtiņu iespējams izvietot jebkurā no piedāvātajiem mājiņas izmēriem. Vairāk par pirts mājiņas konstrukciju lasiet šeit.

Pirts lāvas

Pirts pērtuve

Pirts pērtuve no priekštelpas atdalīta ar siltinātu starpsienu. Rūdīta stikla durvis rada atvērtības sajūtu. Grīda pērtuvē veidota no izņemamiem koka dēļu paneļiem. Grīdas siltinājumam izmantots beramais keramzīts, kas izveido ūdens caurtekošu slāni, līdz ar to pērtuvi var izmantot arī kā mazgāšanās telpu, kur var droši uzmest garu un šļakstīties ar ūdeni, pērties ar slotiņām.

Pirts pērtuve

Pirts apdare

Pirts apdarē izmantoti priedes dēļi, savukārt lāvas veidotas no lapu koka.

Pirts lāvas dēļi

Pirts krāsns

Pirts krāsns un skurstenis nav iekļauti pirts komplektācijā, jo diemžēl neesam atraduši nevienu pietiekoši kompetentu pirts krāšņu ražotāju kuru varētu Jums rekomendēt. Ja izvēlēsieties ar malku kurināmu pirts krāsni, tad vislabāk būtu izmantot izolētu nerūsējošā tērauda dūmvadu.


Pirts skurstenis

Pirts mājiņa

Ārējai apdarei varat izvēlēties gan horizontālu apdares dēļu apšuvumu, gan vertikālu, kā šajos attēlos. Pirts mājiņa ir veidota pēc "saliec pats" principa, un Jūs uzstādīšanu varat veikt saviem spēkiem, vai arī izmantot mūsu palīdzību.

Pirts apdare

Pirts cenas

Pirts cena sastāv no standarta dārza mājiņas cenas un pirts komplekta - kurā ietilpst: siltināta starpsiena, rūdīta stikla durvis, pērtuves grīda un lāvas. Komplektā nav iekļauta pirts krāsns un dūmvads.

Cenas un pasūtījuma forma pieejama spiežot uz saites zemāk. Ja Jums ir jautājumi, droši zvaniet!Pirts cenas